Twieqi Smart Aluminju Mejjel u Dawwar
Deskrizzjoni
Twieqi Smart Aluminju Mejjel u Dawwar

Il-Windows Smart Aluminum Mejjel u Dawwar għandhom funzjonijiet multipli bħal:
kontroll mill-bogħod, interazzjoni tal-vuċi tal-bniedem-kompjuter, perċezzjoni intelliġenti tal-istatus tal-arja ambjentali għall-aġġustament, monitoraġġ-ħin reali tal-ambjent ta 'ġewwa, purifikazzjoni awtomatika, u aġġustament tal-istatus tal-arja ta' ġewwa.
Jistgħu jaġġustaw b'mod attiv diversi parametri ta 'l-arja ta' ġewwa skond il-bżonnijiet tan-nies.
Metodi ta 'kontroll multipli jappoġġjaw APP tat-telefon ċellulari, kontroll mill-bogħod tal-vuċi, u modi ta' ħin u xena.
Barra minn hekk, din it-tieqa innovattiva għandha wkoll sistema intelliġenti ta 'sensing tax-xita li tista' awtomatikament tagħlaq it-tieqa meta tħoss ix-xita.
Anke jekk inkunu fuq vjaġġ tan-negozju jew nitilqu d-dar bil-għaġla, m'għandniex għalfejn ninkwetaw dwar ix-xita jonfoħ fid-dar u tikkawża ħsara lill-oġġetti fid-dar.
Twieqi intelliġenti huma titjib fakultattiv li jista 'jiġi installat fuq mudelli bażiċi oħra.
Twieqi intelliġenti huma titjib fakultattiv u jistgħu jiġu installati fuq mudelli bażiċi oħra.
Speċifikazzjonijiet ewlenin:
Materjal: Profil tal-aluminju tal-grad tal-avjazzjoni, reżistenti għat-temp, reżistenti għall-korrużjoni-, u mhux faċli biex jiġi deformat
Kontroll mill-bogħod: jista 'jiġi kkontrollat bil-vuċi, kontroll mill-bogħod tat-telefon ċellulari, b'mod ta' ħin u xena
Intelliġenza: Sensing intelliġenti tal-kundizzjonijiet tal-arja ambjentali biex isiru aġġustamenti, monitoraġġ ta'-ħin reali tal-ambjent ta' ġewwa, purifikazzjoni awtomatika, u aġġustament tal-kundizzjonijiet tal-arja ta' ġewwa
Sistema intelliġenti ta 'sensing tax-xita: It-tieqa tingħalaq immedjatament meta tħoss ix-xita, sabiex ma jkollokx għalfejn tinkwieta li ma tkunx id-dar meta tkun ix-xita.
Karatteristika tal-Prodott
![]() |
![]() |
Perfetta għal Bennejja u Dilettanti tad-DIY!
f'servizz ta' waqfa waħda-
Aħna niddisinjaw bir-reqqa tipi differenti ta' bibien għal installazzjoni faċli u prestazzjoni-dejjiema.
Jekk hux aTieqa tal-Aluminju li Tiżżerżaqjew aTieqa li jintwew tal-aluminju, aħna nipprovdu wkoll għażliet personalizzati.
Tista 'tgawdi titjib bla xkiel, kemm jekk int professjonist jew rinnovatur ta' tmiem il-ġimgħa.
Għaliex Agħżel SKATE WINDOWS
Fabbrika diretta, wieħed mill-aqwa manifatturi tat-twieqi u l-bibien
Kompetenza fl-industrija, li tappoġġja l-proġett tiegħek mill-bidu sat-tmiem
Firxa wiesgħa ta' twieqi tal-aluminju affordabbli u ta'-kwalità għolja
It-twieqi intelliġenti tagħna jipprovdu għażliet ta 'disinn. Tista' tippersonalizza l-istili tat-twieqi tiegħek fid-daqs u l-kulur biex tissodisfa l-ħtiġijiet tad-disinn tiegħek.
Jista 'jikkumplimenta diversi stili arkitettoniċi bħal gallariji, terrazzi, u djar moderni.
pajjiżi u reġjuni

Dwar il-kwotazzjoni
Tinkwetax dwar l-ispejjeż tat-twieqi. It-tim espert tagħna se jsib l-aħjar prezz għalik. Aħna nikkunsidraw id-daqs, il-materjali u l-ħtiġijiet tal-proġett tiegħek. Għandna snin ta 'esperjenza u kontroll qawwi tal-katina tal-provvista.
Aħna nwiegħdu:
Aħna nikkalkulaw kull kwotazzjoni bir-reqqa biex nagħtuk l-aħjar prezz mingħajr ma tikkomprometti l-kwalità.
Fl-istess ħin, aħna nżommu mal-prinċipju tat-trasparenza tal-prezz u m'hemm l-ebda ħlas moħbi.
Sabiex tkun tista 'tikkunsma b'mod ċar u tagħżel b'mod ċar.
FAQ
Q: X'inhuma t-termini tal-kunsinna tiegħek?
A:EXW, FOB, CIF, eċċ.
Q: Xi ngħidu dwar il-ħin taċ-ċomb għall-produzzjoni tal-massa?
A: Madwar 45 jum tax-xogħol għall-produzzjoni tal-massa. Jiddependi min-numru ta 'twieqi li għandek bżonn.
Q: Meta nista 'nikseb il-kwotazzjoni?
A: Aħna se tlesti l-kwotazzjoni fi żmien 24 siegħa wara li nirċievu l-inkjesta tiegħek.
Q: Fejn tinsab il-fabbrika tiegħek?
A: Fabbrika tinsab f'Beijing u Shandong.
Q: X'tip ta 'prodott tiegħek?
A: Aħna manifatturi fl-industrija tal-bibien u t-twieqi ta 'twieqi tal-kaxxa u twieqi li jiżżerżqu.
Jekk għandek bżonn tkun taf id-dettalji tal-prezz tat-twieqi intelliġenti, jekk jogħġbok tħossok liberu liikkuntattjanafi kwalunkwe ħin.
| Serje | Tieqa intelliġenti SKATE |
| Taqsima | Profil tal-aluminju tal-waqfa termali |
| Ħardwer | Ħardwer oriġinali SKATE |
| Tul li jikkoinċidu | 26mm |
| Modalità tal-Ftuħ | casement inswinging / outswinging casement / tilt and turn |
| Numru Ta' Saffi tas-Siġillar | Siġill 8-way |
| Ħxuna tal-ħajt | Il-1.8 mm |
| Prestazzjoni ta 'Insulazzjoni Termali | 1.1W/ (㎡·K) Grad 9 |
| Reżistenza għall-Pressjoni tar-Riħ | Livell 9 |
| Issikkar tal-Ilma | Livell 6 |
| Issikkar tal-arja | Livell 8 |
| Strixxa ta 'Insulazzjoni tas-Sħana | Najlon ta 'qawwa għolja PA66 |
| Strixxa tas-Siġill | Strixxa adeżiva ta 'kwalità għolja TPE EPDM |
| Pjanċa Angolu | Aluminju Corner Cleat inkullar proċess 304 stainless steel inkullar angolu pjanċa |
| Tieqa tal-iskrin | 304 malji tal-istainless steel |
| Ħġieġ | 5+27A+55+9A+5+12A+5 |
| Kulur | Ippersonalizza |
It-tags Popolari: Twieqi Smart Aluminju Mejjel u Dawwar, iċ-Ċina Mejjel u Dawwar Windows Smart Aluminju manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-
Windows Smart tas-Saħħa b'Kontroll tal-VuċiLi jmiss
leIbgħat l-inkjesta















