Tieqa li tiżżerżaq tal-ħġieġ doppju
Deskrizzjoni
X'inhuma l-vantaġġi tat-twieqi li jiżżerżqu tal-ħġieġ doppju?
Twieqi li jiżżerżqu tal-ħġieġ doppju għandhom vantaġġi numerużi meta mqabbla mat-twieqi tradizzjonali b'ħġieġ wieħed. Hawn huma xi raġunijiet pożittivi għaliex it-twieqi tal-ħġieġ doppju huma investiment intelliġenti għad-dar jew il-bini tiegħek:
1. Effiċjenza tal-Enerġija: Twieqi tal-ħġieġ doppju jipprovdu insulazzjoni aħjar u jnaqqsu l-konsum tal-enerġija billi jipprevjenu t-telf tas-sħana matul ix-xitwa u ż-żieda tas-sħana matul is-sajf. Dan fl-aħħar mill-aħħar jgħin biex ibaxxi l-kontijiet tal-utilità, u jiffranka l-flus fit-tul.
2. Tnaqqis tal-Ħoss: Twieqi tal-ħġieġ doppju huma effettivi biex jimblokkaw it-tniġġis tal-istorbju mhux mixtieq minn barra. Dan jista' jkun ta' benefiċċju speċjalment għal djar li jinsabu ħdejn toroq traffikużi jew f'żoni urbani b'livelli għoljin ta' storbju.
3. Sigurtà Mtejba: Twieqi tal-ħġieġ doppju jipprovdu saff miżjud ta 'protezzjoni kontra t-tkissir u d-dħul sfurzat. Il-ħallelin se jkollhom żmien aktar diffiċli biex ikissru żewġ ħġieġa meta mqabbla ma 'wieħed biss, u b'hekk id-dar tiegħek tkun post aktar sigur.
4. Kumdità Mtejba: Twieqi tal-ħġieġ doppju jistgħu jagħmlu d-dar tiegħek jew il-bini post aktar komdu biex tgħix jew taħdem billi tnaqqas l-abbozzi u żżomm it-temperatura konsistenti matul il-ġurnata. Dan jista 'jwassal għal irqad aħjar u aktar serħan, speċjalment matul ix-xhur kesħin.
5. Żieda fil-Valur tal-Proprjetà: Billi tissostitwixxi ħġieġa waħda bi twieqi tal-ħġieġ doppju, il-valur ġenerali tal-proprjetà tiegħek jiżdied. Dan jista 'jkun ta' għajnuna speċjalment jekk qed tippjana li tbigħ id-dar tiegħek jew tibni fil-futur.
B'mod ġenerali, it-twieqi tal-ħġieġ doppju joffru varjetà ta 'benefiċċji lil sid ta' dar jew sid tal-bini. Mill-effiċjenza enerġetika u t-tnaqqis tal-istorbju għal sikurezza mtejba u kumdità mtejba, l-għażla ta 'twieqi tal-ħġieġ doppju hija investiment intelliġenti li se jħallas fit-tul.







X'inhi d-differenza bejnTwieqi li jiżżerżqu tal-ħġieġ doppjuu twieqi regolari tal-ħġieġ?
Il-ħġieġ doppju u l-ħġieġ regolari huma t-tnejn metodi ta 'installazzjoni ta' twieqi f'bini. Madankollu, hemm xi differenzi ewlenin bejn it-tnejn.
Il-ħġieġ regolari jirreferi għall-installazzjoni ta 'ħġieġa waħda f'qafas tat-tieqa. Din hija l-aktar forma tradizzjonali ta 'installazzjoni tat-twieqi u għadha tintuża f'ħafna bini antik. Twieqi b'ħġieġ wieħed joffru ftit insulazzjoni jew tnaqqis tal-istorbju u jistgħu jkunu inqas effiċjenti fl-enerġija.
Min-naħa l-oħra, il-ħġieġ doppju jinvolvi l-installazzjoni ta’ żewġ ħġieġ f’qafas ta’ tieqa, b’saff ta’ arja jew gass bejniethom. Dan joħloq barriera iżolanti li tnaqqas it-trasferiment tas-sħana u t-tniġġis tal-istorbju. Il-ħġieġ doppju huwa aktar effiċjenti fl-enerġija meta mqabbel mal-ħġieġ regolari, peress li jnaqqas l-ammont ta 'sħana li taħrab mill-bini.
B'mod ġenerali, id-differenza ewlenija bejn il-ħġieġ doppju u l-ħġieġ regolari hija l-effiċjenza enerġetika tagħhom u l-kapaċità li jnaqqsu t-tniġġis tal-istorbju. Il-ħġieġ doppju joffri aktar insulazzjoni, filwaqt li l-ħġieġ regolari jipprovdi ftit insulazzjoni jew tnaqqis tal-ħoss. Għalhekk, għal dawk li qed ifittxu li jtejbu l-kumdità tad-dar tagħhom u jnaqqsu l-kontijiet tal-enerġija, il-ħġieġ doppju huwa t-triq biex imorru.
X'inhuma d-differenzi bejn tieqa SKATE u Windows oħra?
Oqgħod attent għad-disinn tad-dettall - Disinn fit-tond tal-kantuniera tat-tieqa
Ġewwa u barra - Disinn tal-kantuniera tat-Tieqa R.
Evita korriment tal-bump u ħwejjeġ tal-grif, dettalji tad-disinn umanizzat.
Frejm fann ta' daqs doppju ħoġor - 12mm ħoġor
Il-ħoġor mainstream huwa 6 mm.
SKATE ta 'daqs doppju ħoġor 12mm għal prestazzjoni aħjar.
Oqgħod attent għad-disinn tad-dettall
Disinn fit-tond tal-kantuniera tat-tieqa
Evita korriment tal-bump u ħwejjeġ tal-grif, dettall tad-disinn umanizzat
| Serje | Tieqa silding serje SKATE 85 |
| Taqsima | Profil tal-aluminju tal-pont miksur |
| Ħardwer | Ħardwer oriġinali SKATE |
| Tul li jikkoinċidu | 6mm |
| Modalità tal-Ftuħ | silding/mejjel u dawwar |
| Numru Ta' Saffi tas-Siġillar | 8-mod siġill |
| Ħxuna tal-ħajt | 2.2 mm |
| Prestazzjoni ta 'Insulazzjoni Termali | 1.1W/ (㎡·K) Grad 9 |
| Reżistenza għall-Pressjoni tar-Riħ | Livell 9 |
| Issikkar tal-Ilma | Livell 6 |
| Issikkar tal-arja | Livell 8 |
| Strixxa ta 'Insulazzjoni tas-Sħana | Najlon ta 'qawwa għolja PA66 |
| Strixxa tas-Siġill | Strixxa adeżiva TPE EPDM ta 'kwalità għolja |
| Pjanċa Angolu | Proċess ta 'inkullar tal-pin tal-welding pjanċa tal-angolu tal-inkullar tal-istainless steel 304 |
| Tieqa tal-iskrin | 304 malji tal-istainless steel |
| Ħġieġ | 5+12A+5+12A+5 |
| Kulur | Ippersonalizza |
It-tags Popolari: Tieqa li tiżżerżaq tal-ħġieġ doppju, iċ-Ċina Twieqa li tiżżerżaq tal-ħġieġ doppju manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-
Twieqi li jiżżerżqu Orizzontali tal-AluminjuLi jmiss
leIbgħat l-inkjesta












