Twieqi tal-Aluminju mingħajr saldatura
Deskrizzjoni
Introduzzjoni
Twieqi tal-Aluminju mingħajr saldaturahuma disinn modern tat-twieqi li juża l-aluminju bħala l-materjal ewlieni u jikseb twaħħil bla xkiel tat-twieqi permezz ta 'proċessi speċjali, ittejjeb l-estetika ġenerali u s-siġillar tat-twieqi. Dan it-tip ta 'disinn ta' tieqa huwa użat ħafna fl-arkitettura moderna u dekorazzjoni tad-dar, u jġib ħafna konvenjenzi għall-ħajja tan-nies.
Għajnuniet dwar l-Użu:
1, Installazzjoni: L-installazzjoni ta 'twieqi tal-aluminju mingħajr saldatura teħtieġ tim ta' installazzjoni professjonali biex jiżgura konnessjoni soda bejn il-qafas tat-tieqa u l-ħajt, filwaqt li żżomm il-flatness u s-siġillar tat-tieqa. Matul il-proċess ta 'installazzjoni, se jintużaw ukoll strixxi tas-siġillar speċjalizzati u materjali oħra biex itejbu aktar l-insulazzjoni u l-prestazzjoni tal-insulazzjoni tal-ħoss tat-twieqi.
2, Manutenzjoni u manutenzjoni: Minħabba l-materjal u l-karatteristiċi tal-proċess ta 'dawn it-twieqi, il-manutenzjoni u l-manutenzjoni tagħhom huma relattivament sempliċi. Fl-użu ta 'kuljum, sempliċement imsaħ regolarment il-wiċċ tat-tieqa b'ċarruta ratba biex tneħħi t-trab u l-ħmieġ. Jekk għandek bżonn tnaddaf il-vojt tat-twieqi, tista 'tuża vacuum cleaner jew pinzell artab biex tnaddafhom. Barra minn hekk, l-ispezzjoni regolari tal-aċċessorji tal-ħardwer tat-twieqi, bħal mankijiet u serraturi, biex tiżgura t-tħaddim normali tagħhom hija wkoll parti importanti mill-manutenzjoni.
3,Użu tal-prestazzjoni: Il-prestazzjoni superjuri ta 'dawn it-twieqi, bħal siġillar, insulazzjoni tal-ħoss, u insulazzjoni termali, ġiet riflessa bis-sħiħ fl-użu prattiku. Fix-xitwa, dawn it-twieqi jistgħu jimblukkaw b'mod effettiv l-invażjoni ta 'arja kiesħa minn barra u jżommu temperatura ta' ġewwa stabbli; Fis-sajf, jista 'jiżola temperaturi għoljin ta' barra u jnaqqas il-konsum tal-enerġija tal-arja kondizzjonata ta 'ġewwa. Sadanittant, il-prestazzjoni eċċellenti tagħha ta 'insulazzjoni tal-ħoss tipprovdi wkoll ambjent ta' għajxien kwiet għar-residenti.
Dettalji tal-kumpanija
Żona tal-fabbrika ta 'aktar minn 26000 metru kwadru
Sala tal-wirjiet tal-fabbrika ta '600 metru kwadru
Aktar minn 200 privattiva għal diversi teknoloġiji
Aktar minn 150 tim tekniku professjonali
Ibbażat f'Beijing, Shandong, Shanghai u jiffaċċja l-pajjiż kollu
Jekk inti interessat fil-kumpanija tagħna, tista 'tikklikkjahawnbiex titgħallem aktar jew ikkuntattjana.
Vantaġġi
Hemm xi vantaġġi ta 'Seamless Aluminum Windows li tista' tkun taf aktar dwar il-prodotti:
Żewġ bażijiet ewlenin tal-produzzjoni ------ Beijing (60000 metru kwadru) u Shandong (100000 metru kwadru)
Kulur tad-dwana
Hemm aktar minn 200 kulur li jagħżlu mill-bond tal-kulur RAL. Il-kulur tad-dwana jista 'faċilment ilaħħaq ma' varjetà ta 'stili ta' dekorazzjoni.
Oqgħod attent għad-disinn tad-dettall -- Disinn fit-tond tal-kantuniera tat-tieqa
Aħna nużaw id-disinn tal-kantuniera tat-tieqa R ġewwa u barra. Jista 'jevita korriment tal-bump u ħwejjeġ scratch, dettalji tad-disinn umanizzat.
Għalhekk, għandna ħafna proġetti mad-dinja kollha. Nemmen li kieku l-prodotti tagħna ma kinux tajbin, ma kienx ikollna żewġ siti ta 'produzzjoni u ma konniex bnejna l-linji tal-isprej tagħna stess.



FAQ
Q: Jistgħu l-prodotti tiegħek jiġu personalizzati?
Q: Meta nista 'nikseb il-kwotazzjoni ta' Windows Aluminju Seamless?
A: Normalment nikkwotaw fi żmien 24 siegħa wara li nġibu l-inkjesta tiegħek. Jekk int urġenti ħafna biex tikseb il-prezz, jekk jogħġbok għidilna sabiex inqisu l-prijorità tal-inkjesta tiegħek.
Q: Kif nista 'nikseb kampjun biex niċċekkja l-kwalità tiegħek?
Jekk għandek bżonn il-kampjuni, nixtiequ nibagħtu kampjun mill-fabbrika Ċiniża tagħna jew tista 'tikseb il-kampjun direttament mill-ħażna tal-aġent ewropew tagħna.
Q: Il-prodotti tiegħek ġew esportati?
Q: Jistgħu l-prodotti jiġu manufactuered mill-ħtieġa tal-klijent?
Q: Visting fabbrika hija permessa jew le?
| Serje | SKATE serje 90 tieqa inswinging casement |
| Taqsima | Profil tal-aluminju tal-waqfa termali |
| Ħardwer | Ħardwer oriġinali SKATE |
| Tul li jikkoinċidu | 60mm |
| Modalità tal-Ftuħ | casement inswinging / outswinging casement / tilt and turn |
| Numru Ta' Saffi tas-Siġillar | Siġill 8-way |
| Ħxuna tal-ħajt | 1.8 mm |
| Prestazzjoni ta 'Insulazzjoni Termali | 1.1W/ (㎡·K) Grad 9 |
| Reżistenza għall-Pressjoni tar-Riħ | Livell 9 |
| Issikkar tal-Ilma | Livell 6 |
| Issikkar tal-arja | Livell 8 |
| Strixxa ta 'Insulazzjoni tas-Sħana | Najlon ta 'qawwa għolja PA66 |
| Strixxa tas-Siġill | Strixxa adeżiva ta 'kwalità għolja TPE EPDM |
| Pjanċa Angolu | Iwweldjar aluminju Corner Cleat inkullar proċess 304 stainless steel inkullar angolu pjanċa |
| Tieqa tal-iskrin | 304 malji tal-istainless steel |
| Ħġieġ | 5+27A+5 5+9A+5+12A+5 |
| Kulur | Ippersonalizza |
It-tags Popolari: Twieqi ta 'l-aluminju mingħajr saldatura, iċ-Ċina manifatturi ta' Windows mingħajr saldatura ta 'l-aluminju, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-
Tieqa tar-rokna bla saldaturaLi jmiss
Twieqi iwweldjati mingħajr saldaturaIbgħat l-inkjesta








