Twieqi tal-aluminju wweldjati mingħajr saldatura
Deskrizzjoni
Twieqi tal-aluminju wweldjati mingħajr saldatura
Twieqi iwweldjati mingħajr saldaturahuma magħmula minn 6060 T66 avjazzjoni-grad tas-sħana-insulazzjoni tal-aluminju b'teknoloġija avvanzata tal-iwweldjar mingħajr saldatura. Permezz tat-teknoloġija tal-iwweldjar bil-lejżer, m'hemm l-ebda vojt u l-ebda viti esposti fil-konnessjoni tal-kantunieri tal-gwarniċi tal-bibien u tat-twieqi. Bħala riżultat ta 'l-iwweldjar ta' -biċċa waħda, il-konnessjoni tal-kantuniera hija aktar solida, u r-reżistenza għall-pressjoni tar-riħ laħqet il-livell 9, li jevita r-riskju ta 'illaxkar tal-kantuniera tradizzjonali u jiżgura li ma jkun hemm l-ebda deformazzjoni f'użu fit-tul-, u l-ispiża tal-manutenzjoni hija estremament baxxa, u l-ħajja tas-servizz tal-bibien u t-twieqi hija 10-20 sena itwal minn dik tal-bibien ġenerali.
Speċifikazzjonijiet ewlenin:
Struttura mingħajr saldatura: M'hemm l-ebda ħjatat fil-punt tal-iwweldjar, li tevita kompletament il-problema tal-vojt ikkawżata minn splicing tradizzjonali bil-kamin u effettivament jipprevjeni l-ilma tax-xita u t-trab milli jippenetraw.
Ittejjeb l-issikkar tal-arja: Naqqas l-infiltrazzjoni tal-arja, adattata għal ambjenti b'rekwiżiti għoljin għall-insulazzjoni tal-ħoss u l-preservazzjoni tas-sħana (bħal residenzi tal-ġenb tat-toroq-u żoni ta 'klima estrema).
Struttura tal-liga tal-aluminju dejjiema: l-aluminju ta' grad tal-avjazzjoni-reżisti t-temp-, reżistenti għall-korrużjoni-u mhux faċli biex jiġi deformat
Insulazzjoni termali notevoli: Strixxa ta 'insulazzjoni tal-kavità irrigata, prestazzjoni ta' insulazzjoni termali 1.1W/(㎡·K) Livell 9
Deskrizzjoni tal-Prodotti
![]() |
![]() |
Perfetta għal Bennejja u Dilettanti tad-DIY!
Il-premium tagħnaWindows Casement AluminjuuTwieqi tal-Aluminju li jiżżerżquhuma ddisinjati għal installazzjoni mingħajr sforz u prestazzjoni dejjiema-biex tkun tista' tgawdi titjib bla xkiel, kemm jekk int professjonali jew rinnovatur ta' tmiem il-ġimgħa.
Għaliex Agħżel SKATE WINDOWS
Fabbrika diretta, wieħed mill-l-aħjar manifatturi tat-twieqi u l-bibien
Kompetenza fl-industrija, tappoġġja l-proġett tiegħek mill-bidu sat-tmiem
Firxa wiesgħa ta' twieqi tal-aluminju affordabbli u ta'-kwalità għolja
It-twieqi tal-ħġieġ tal-kaxxa tagħna huma customizable, u l-għażliet tal-kulur huma sa aktar minn 10 kuluri minbarra t-twieqi tradizzjonali tal-kaxxa tal-aluminju iswed u t-twieqi tal-kaxxa tal-aluminju abjad. Jista 'jikkumplimenta diversi stili arkitettoniċi bħal gallariji, terrazzi, u djar moderni.


Dwar il-kwotazzjoni
B'snin ta 'esperjenza fl-industrija u kontroll preċiż tal-katina tal-provvista, il-persunal tan-negozju professjonali tagħna jista' jfassal l-aktar pjan ta 'prezz ottimizzat għalik ibbażat fuq il-bżonnijiet speċifiċi tiegħek, flimkien ma' fatturi ewlenin bħall-iskala tal-proġett, l-għażla tal-materjal u r-rekwiżiti tal-kostruzzjoni. Aħna nwiegħdu: Il-kwotazzjonijiet kollha huma strettament ikkalkulati fl-ispiża-biex jiġi żgurat li inti tistinka għall-akbar iffrankar fl-ispejjeż filwaqt li tiżgura kwalità eċċellenti. Fl-istess ħin, aħna nżommu mal-prinċipju tat-trasparenza tal-prezz u m'hemm l-ebda ħlas moħbi, sabiex tkun tista 'tikkunsma b'mod ċar u tagħżel b'mod ċar.
FAQ
Q: X'inhuma t-termini tal-kunsinna tiegħek?
A: EXW, FOB, CIF, eċċ.
Q: Xi ngħidu dwar il-ħin taċ-ċomb għall-produzzjoni tal-massa?
A: Madwar 45 jum tax-xogħol għall-produzzjoni tal-massa. Jiddependi min-numru ta 'twieqi li għandek bżonn.
Q: Meta nista 'nikseb il-kwotazzjoni?
A: Aħna se tlesti l-kwotazzjoni fi żmien 24 siegħa wara li nirċievu l-inkjesta tiegħek.
Q: Fejn tinsab il-fabbrika tiegħek?
A: Fabbrika tinsab f'Beijing u Shandong.
Q: X'tip ta 'prodott tiegħek?
A: Aħna manifatturi fl-industrija tal-bibien u t-twieqi ta 'twieqi tal-kaxxa u twieqi li jiżżerżqu.
Jekk għandek bżonn tixtri bibien u twieqi, jekk jogħġbok tħossok liberu liikkuntattjanafi kwalunkwe ħin.
| Serje | SKATE 90 serje Seamless Welded Tieqa |
| Taqsima | Profil tal-aluminju Thermal Break |
| Ħardwer | Ħardwer oriġinali SKATE |
| Tul li jikkoinċidu | 60mm |
| Modalità tal-Ftuħ | casement inswinging / outswinging casement / tilt and turn |
| Numru Ta' Saffi tas-Siġillar | Siġill 8-way |
| Ħxuna tal-ħajt | 1.8 mm |
| Prestazzjoni ta 'Insulazzjoni Termali | 1.1W/ (㎡·K) Grad 9 |
| Reżistenza għall-Pressjoni tar-Riħ | Livell 9 |
| Issikkar tal-Ilma | Livell 6 |
| Issikkar tal-arja | Livell 8 |
| Strixxa ta 'Insulazzjoni tas-Sħana | Najlon ta 'qawwa għolja PA66 |
| Strixxa tas-Siġill | Strixxa adeżiva ta 'kwalità għolja TPE EPDM |
| Pjanċa Angolu | Iwweldjar aluminju Corner Cleat inkullar proċess 304 stainless steel inkullar angolu pjanċa |
| Tieqa tal-iskrin | 304 malji tal-istainless steel |
| Ħġieġ | 5+27A+5 5+9A+5+12A+5 |
| Kulur | Ippersonalizza |
It-tags Popolari: twieqi tal-aluminju wweldjati mingħajr saldatura, manifatturi ta 'twieqi tal-aluminju wweldjati mingħajr saldatura taċ-Ċina, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-
Twieqi iwweldjati mingħajr saldaturaIbgħat l-inkjesta










