Double Mejjel u Dawwar Tieqa
Deskrizzjoni
twieqi tal-aluminju tilt and turn

Twieqi double tilt u dawwarċċaqlaq is-sensor tal-ħardwer kif xieraq billi tħaddem il-manku tal-sash.
Is-sash jiftaħ 'il ġewwa jew jitmejjel 'il ġewwa għal ċertu angolu.
It-twieqi tat-tilt-u-dawran huma tip ieħor ta' tieqa tal-kaxxa. Jistgħu jmejjel 'l ġewwa għal fluss ta' arja naturali filwaqt li jżommu l-kamra sigura.
Il-kontroll tal-fluss tal-arja huwa ħafna aħjar u tista 'wkoll tevita l-possibbiltà li l-ilma tax-xita jidħol fil-kamra.
Materjal tal-aluminju miksur termali mhux biss huwa aktar b'saħħtu iżda għandu wkoll prestazzjoni aħjar ta 'insulazzjoni tal-ħoss u tas-sħana.
Jista 'jnaqqas it-trasferiment tas-sħana bejn iż-żoni ta' ġewwa u ta 'barra, jiffranka l-enerġija u jnaqqas il-kontijiet tal-enerġija tiegħek.
Benefiċċji ta' twieqi-effiċjenti fl-enerġija jinkludu insulazzjoni mtejba, ħoss imnaqqas, u sigurtà mtejba.
Għal iffrankar miżjud, ikkunsidra l-film tat-tieqa għall-iffrankar tal-enerġija, li jkompli jtejjeb il-prestazzjoni termali u l-protezzjoni UV.
Ittejjeb il-privatezza u l-kontroll tad-dawl bi sfumaturi jew blinds integrati.
Speċifikazzjonijiet ewlenin:
Operazzjoni ta' Mejjel-u-Dur: Tista' faċilment taqleb bejn żewġ modi ta' ftuħ tat-twieqi. Li tħalli arja friska tidħol filwaqt li żżomm il-kamra tleqq b'dawl naturali.
Qafas ta 'Liga ta' Aluminju ta 'Kwalità Għolja: Magħmul minn liga ta' aluminju ta 'grad ta' ajruplani għal reżistenza għat-temp u spejjeż ta 'manutenzjoni baxxi. Jiffranka l-flus tiegħek fuq twieqi ta' sostituzzjoni futuri u spejjeż ta 'manutenzjoni ta' kuljum.
Faċli biex tnaddaf: Id-disinn uniku tal-ftuħ jippermetti lis-sidien tad-dar biex inaddfu faċilment it-twieqi waqt li jkunu wieqaf ġewwa, u jiżgura s-sigurtà u l-konvenjenza.
Spazju-Ffrankar: Meta miftuħ, ma jieħu l-ebda spazju ġewwa jew barra, u ma jħallix lit-tfal iħabbtu mat-twieqi.
Karatteristika tal-Prodotti
![]() |
![]() |
Perfetta għal Bennejja u Dilettanti tad-DIY!
f'servizz ta' waqfa waħda-
Aħna niddisinjaw bir-reqqa tipi differenti ta' bibien għal installazzjoni faċli u prestazzjoni-dejjiema.
Jekk hux aTieqa tal-Aluminju li Tiżżerżaqjew aTieqa li jintwew tal-aluminju, aħna nipprovdu wkoll għażliet personalizzati.
Tista 'tgawdi titjib bla xkiel, kemm jekk int professjonist jew rinnovatur ta' tmiem il-ġimgħa.
Għaliex Agħżel SKATE WINDOWS
Fabbrika diretta, wieħed mill-aqwa manifatturi tat-twieqi u l-bibien
Kompetenza fl-industrija, li tappoġġja l-proġett tiegħek mill-bidu sat-tmiem
Firxa wiesgħa ta' twieqi tal-aluminju affordabbli u ta'-kwalità għolja
It-twieqi tal-kaxxa tagħna jipprovdu għażliet ta 'disinn. Tista' tippersonalizza l-istili tat-twieqi tiegħek fid-daqs u l-kulur biex tissodisfa l-ħtiġijiet tad-disinn tiegħek.
Jista 'jikkumplimenta diversi stili arkitettoniċi bħal gallariji, terrazzi, u djar moderni.


Dwar il-kwotazzjoni
Tinkwetax dwar l-ispejjeż tat-twieqi. It-tim espert tagħna se jsib l-aħjar prezz għalik. Aħna nikkunsidraw id-daqs, il-materjali u l-ħtiġijiet tal-proġett tiegħek. Għandna snin ta 'esperjenza u kontroll qawwi tal-katina tal-provvista.
Aħna nwiegħdu:
Aħna nikkalkulaw kull kwotazzjoni bir-reqqa biex nagħtuk l-aħjar prezz mingħajr ma tikkomprometti l-kwalità.
Fl-istess ħin, aħna nżommu mal-prinċipju tat-trasparenza tal-prezz u m'hemm l-ebda ħlas moħbi.
Sabiex tkun tista 'tikkunsma b'mod ċar u tagħżel b'mod ċar.
FAQ
Q: X'inhuma t-termini tal-kunsinna tiegħek?
A: EXW, FOB, CIF, eċċ.
Q: Xi ngħidu dwar il-ħin taċ-ċomb għall-produzzjoni tal-massa?
A: Madwar 45 jum tax-xogħol għall-produzzjoni tal-massa. Jiddependi min-numru ta 'twieqi li għandek bżonn.
Q: Meta nista 'nikseb il-kwotazzjoni?
A: Aħna se tlesti l-kwotazzjoni fi żmien 24 siegħa wara li nirċievu l-inkjesta tiegħek.
Q: Fejn tinsab il-fabbrika tiegħek?
A: Fabbrika tinsab f'Beijing u Shandong.
Q: X'tip ta 'prodott tiegħek?
A: Aħna manifatturi fl-industrija tal-bibien u t-twieqi ta 'twieqi tal-kaxxa u twieqi li jiżżerżqu.
Jekk għandek il-ħtieġa li tixtri bibien u twieqi, jekk jogħġbok tħossok liberu liikkuntattjanafi kwalunkwe ħin.
| Serje | Double Mejjel u Dawwar Tieqa |
| Taqsima | Profil tal-aluminju tal-waqfa termali |
| Ħardwer | Ħardwer oriġinali SKATE |
| Tul li jikkoinċidu | 26mm |
| Modalità tal-Ftuħ | casement inswinging / outswinging casement / tilt and turn |
| Numru Ta' Saffi tas-Siġillar | Siġill 8-way |
| Ħxuna tal-ħajt | Il-1.8 mm |
| Prestazzjoni ta 'Insulazzjoni Termali | 1.1W/ (㎡·K) Grad 9 |
| Reżistenza għall-Pressjoni tar-Riħ | Livell 9 |
| Issikkar tal-Ilma | Livell 6 |
| Issikkar tal-arja | Livell 8 |
| Strixxa ta 'Insulazzjoni tas-Sħana | Najlon ta 'qawwa għolja PA66 |
| Strixxa tas-Siġill | Strixxa adeżiva ta 'kwalità għolja TPE EPDM |
| Pjanċa Angolu | Aluminju Corner Cleat inkullar proċess 304 stainless steel inkullar angolu pjanċa |
| Tieqa tal-iskrin | 304 malji tal-istainless steel |
| Ħġieġ | 5+27A+5/5+9A+5+12A+5 |
| Kulur | Ippersonalizza |
It-tags Popolari: Double Tilt u Dawwar Tieqa, iċ-Ċina Double Tilt u Dawwar Tieqa manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-
Twieqi tal-aluminju Mejjel u DawwarIbgħat l-inkjesta













