aluminju bifold u bibien li jiżżerżqu
Deskrizzjoni
Aluminju Bifold u Bibien li jiżżerżqu
Aluminju Bifold u Bibien li jiżżerżqujadottaw 6060 T66 qafas tal-aluminju tal-grad tal-avjazzjoni, u s-saħħa tal-profil hija saħansitra aktar b'saħħitha minn bibien tal-aluminju kummerċjali fis-suq. Il-pannell tal-ħġieġ kbir mhux biss jippermetti li d-dawl naturali jitferra ', u joħloq spazju qawwi u pjaċevoli, iżda jestendi wkoll l-ispazju u jippermetti veduta aktar ċara ta' barra. Il-ħġieġ jista 'jkun doppju-saffi jew triplu-saffi, personalizzati skond il-ħtiġijiet tal-klijent stess. Noffru aktar minn għaxar kuluri minn fejn jagħżlu, li jistgħu jadattaw perfettament għal kull stil ta' arkitettura u jfasslu apposta-jagħmlu spazju ideali. Id-disinn ta' tliet-strutturi ssiġillati jibni ħajja kwieta li tkun sħuna fix-xitwa u friska fis-sajf. L-istrixxi ta 'insulazzjoni tal-kavità f'forma ta' kustilja-iżolaw temperatura għolja u kesħa severa, jipprovdu ambjent ta 'għajxien komdu, u jiffrankaw l-enerġija u jnaqqsu l-emissjonijiet. Jista' jintuża kemm bħala bieb bifold tal-ħġieġ tal-aluminju intern kif ukoll estern.
Speċifikazzjonijiet ewlenin:
Ftuħ u għeluq flessibbli: Il-weraq tal-bibien huma konnessi biċ-ċappetti u jistgħu jintwew miftuħin, jiffrankaw l-ispazju u adattati għal żoni ta 'ftuħ wiesa'.
Iffrankar ta 'spazju: Il-weraq tal-bibien jistgħu jiżżerżqu u jintewa orizzontalment, mingħajr ma jieħdu spazju intern u estern, adattat għal appartamenti żgħar jew bibien tal-gallariji
Operazzjoni bla xkiel: Jadotta sistema tal-binarji li jiżżerżqu ta '{0}}kwalità għolja, li hija bla xkiel biex timbotta u tiġbed, u tista' tkun iddisinjata b'weraq multipli (bħal żewġ binarji, tliet binarji, eċċ.).
Karatteristika tal-Prodott
![]() |
![]() |
Perfetta għal Bennejja u Dilettanti tad-DIY!
Il-premium tagħnaBibien tal-Aluminju CasementuBibien tal-Aluminju li jiżżerżquhuma ddisinjati għal installazzjoni mingħajr sforz u prestazzjoni dejjiema sabiex inti tista 'tgawdi titjib bla xkiel, kemm jekk int professjonali jew rinnovatur ta' tmiem il-ġimgħa.
Għaliex Agħżel SKATE WINDOWS
Fabbrika diretta, wieħed mill-l-aħjar manifatturi tat-twieqi u l-bibien
Kompetenza fl-industrija, li tappoġġja l-proġett tiegħek mill-bidu sat-tmiem
Firxa wiesgħa ta' twieqi tal-aluminju affordabbli u ta'-kwalità għolja
Il-bifold tal-aluminju bifold u li jiżżerżqu tagħna huma customizable, u l-għażliet tal-kulur huma sa aktar minn 10 kuluri minbarra l-bifold tradizzjonali tal-aluminju iswed u l-bibien li jiżżerżqu u l-bifold tal-aluminju abjad u l-bibien li jiżżerżqu. Jista 'jikkumplimenta diversi stili arkitettoniċi bħal gallariji, terrazzi, u djar moderni.


Dwar il-kwotazzjoni
B'snin ta 'esperjenza fl-industrija u kontroll preċiż tal-katina tal-provvista, il-persunal tan-negozju professjonali tagħna jista' jfassal l-aktar pjan ta 'prezz ottimizzat għalik ibbażat fuq il-bżonnijiet speċifiċi tiegħek, flimkien ma' fatturi ewlenin bħall-iskala tal-proġett, l-għażla tal-materjal u r-rekwiżiti tal-kostruzzjoni. Aħna nwiegħdu: Il-kwotazzjonijiet kollha huma strettament ikkalkulati fl-ispiża-biex jiġi żgurat li inti tistinka għall-akbar iffrankar fl-ispejjeż filwaqt li tiżgura kwalità eċċellenti. Fl-istess ħin, aħna nżommu mal-prinċipju tat-trasparenza tal-prezz u m'hemm l-ebda ħlas moħbi, sabiex tkun tista 'tikkunsma b'mod ċar u tagħżel b'mod ċar.
FAQ
Q: X'inhuma t-termini tal-kunsinna tiegħek?
Q: Xi ngħidu dwar il-ħin taċ-ċomb għall-produzzjoni tal-massa?
Q: Meta nista 'nikseb il-kwotazzjoni?
Q: Fejn tinsab il-fabbrika tiegħek?
Q: X'tip ta 'prodott tiegħek?
Jekk għandek bżonn tkun taf id-dettalji tal-ispiża tal-bibien bifold tal-aluminju, jekk jogħġbok tħossok liberu liikkuntattjanafi kwalunkwe ħin.
| Serje | Bieb li jintwew SKATE |
| Taqsima | Profil tal-aluminju tal-waqfa termali |
| Ħardwer | Ħardwer oriġinali SKATE |
| Tul li jikkoinċidu | 26mm |
| Modalità tal-Ftuħ | tiwi/li jiżżerżqu |
| Numru ta 'Saffi Issiġillar | Siġill 8-way |
| Ħxuna tal-ħajt | Il-1.8 mm |
| Prestazzjoni ta 'Insulazzjoni Termali | 1.1W/ (㎡·K) Grad 9 |
| Reżistenza għall-Pressjoni tar-Riħ | Livell 9 |
| Issikkar tal-Ilma | Livell 6 |
| Issikkar tal-arja | Livell 8 |
| Strixxa ta 'Insulazzjoni tas-Sħana | Najlon ta 'qawwa għolja PA66 |
| Strixxa tas-Siġill | Strixxa adeżiva ta 'kwalità għolja TPE EPDM |
| Pjanċa Angolu | Aluminju Corner Cleat inkullar proċess 304 stainless steel inkullar angolu pjanċa |
| Tieqa tal-iskrin | 304 malji tal-istainless steel |
| Ħġieġ | 5+27A+55+9A+5+12A+5 |
| Kulur | Ippersonalizza |
It-tags Popolari: aluminju bifold u bibien li jiżżerżqu, Ċina aluminju bifold u bibien li jiżżerżqu manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-
Bieb li jintwew li jiżżerżqu tal-aluminjuLi jmiss
leIbgħat l-inkjesta













